FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 14739441
nr 1473 9441
DINING ROOM SET
Gustavian style, 11 pieces, Bord + 10 stolar. Diameter: 113, height: 75 + 3 iläggx48, wear, damages.
Gustaviansk stil, 11 delar, Bord + 10 stolar. Diameter: 113. Höjd: 75 + 3 iläggx48 cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 1500
Monday June 6 2022
at 18:19:21
600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
Den Gustavianska stilen